logo

In vino Hostivice 2019 & Vinařství Maláník-Osička

In vino Hostivice 2019 & Vinařství Maláník-Osička

Jít zpět | 5.08.2019 (21:23)

Vinařství Maláník-Osička srdečně zve všechny Milovníky a přátelé dobrého vína" na mezinárodní festival In Vino Hostivice 2019.
 
Přijměte srdečné pozvání na 6. ročník mezinárodního festivalu In vino 2019, který se letos koná ve dnech od 9. do 10. srpna 2019 na Husově náměstí v Hostivici.
 
V pátek od 14 hodin a v sobotu od 10 hodin až do půlnoci se Husovo náměstí v Hostivici tradičně promění v jeden velký nezapomenutelný degustační areál, který nabídne příležitost pro setkání všech fanoušků dobrého vína.
 
I letos na vás čekají dva dny plné ochutnávek vín z více jak 15 zemí světa včetně Čech a Moravy a rozličných delikates, které k tomu nápoji neodmyslitelně patří. Mezinárodní vinařskou scénu zastoupí Itálie, Španělsko, ochutnávat budete i osobitá vína ze všech vinařských regionů Francie, chybět nebudou ani vína tokajská a maďarská či to nejlepší z Rumunska a Bulharska a tradičně vám nabídneme oceňovaná vína přímo ze srdce Jižní Afriky a Chile.
 
Na své si přijdou samozřejmě i vyznavači „bublinek“ všeho druhu. Oběma dny akce se bude linout bohatý kulturní program. „Hostivický festival In Vino Hostivice si stále drží dobrý zvuk a my samozřejmě chceme dostát dobré pověsti i letos. Po výborné zpětné vazbě z minulého roku bude mít náměstí opět podobu jednoho velkého pikniku. „Opět na Husovo náměstí přijedou zástupci vín z celého světa. A i hudba nebude pozadu. Letos nás čeká na festivalu vystoupení kapely Čechomor,“ říká Jan Černý, ředitel MKSH a organizátor akce.
 
Stejně jako v předchozích letech bude i letos filozofií festivalu to, že návštěvník neplatí žádné vstupné, ale platí pouze za ochutnání vína, které si sám vybere. Platidlem budou tedy jako vždy žetony, které si zakoupíte u speciálně označeného stánku pořadatele MKSH (platba pouze v hotovosti) na náměstí. Nutno podotknout, že žetony budou sloužit jak k uhrazení degustačních vzorků, tak i celých lahví. Jeden žeton bude mít hodnotu 20 Kč. Ceny vzorků si určují vinaři a distributoři. Koštovací sklenky budou k dispozici za půjčovné a rovněž budete mít možnost si zakoupit památeční sklenice se znakem festivalu".
 
Zdroj: https://www.invinohostivice.cz/o-festivalu/